ODZIEŻ UŻYWANA Z ANGLII


Odzież używana z Anglii od dłuższego czasu wpisuje się w bieżące trendy mody w Polsce i coraz więcej osób chce ją nosić i kupować, dlatego też systematycznie widać powstające nowe sklepy SECOND HAND, Szmateksy i Ciucholandy oferujące o wiele szerszy asortyment niż jeszcze kilka lat temu. Anglia to sprawdzona od lat najwyższa jakość ciuchów i używane ubrania cieszą się dużym zainteresowaniem, oryginalną odzież można kupić dla siebie i całej rodziny po najniższej cenie. W związku z tym, że biznes ten jest naprawdę opłacalny, warto poważnie wziąć pod uwagę otwarcie własnego punktu, a z czasem nawet może kilka sklepów z odzieżą używaną. Trzeba tylko zadbać o doświadczonego i sprawdzonego importera ubrań dobrej jakości i najlepiej markowych producentów. Jeżeli ktoś prowadzi już second hand i generuje niskie obroty, również powinien o tym pomyśleć. Na pewno należy wówczas podjąć współpracę z odpowiednią hurtownią oferującą odzież używaną z Anglii bezpośrednio.

Odzież używana Szkocja, Irlandia, Szwecja

Odzież używana z Szkocji, Irlandii i ze Szwecji również ma spore zainteresowanie wśród tych klientów, których interesowała odzież używana prosto z Anglii. Pochodzą one przede wszystkim ze skupów Cash For Clothes i zbiórek ulicznych Door to Door organizowanych w dzielnicach zamieszkanych przez osoby stosunkowo bogate. Towar zostaje załadowany do sporych worków, a następnie zaplombowany trafia do magazynu w Polsce i z niego dostarczany jest bezpośrednio do klientów. Każdy sklep zyskuje możliwość handlowania między innymi oryginalnymi ubraniami znanych marek, które są w idealnym stanie. Równocześnie ich cena jest znacznie niższa od propozycji dostępnych w tradycyjnych sklepach. Ponadto znaczna część tego rodzaju rzeczy sprowadzanych z Anglii odpowiada aktualnie panującej modzie i znajdziemy pośród nich ubrania damskie, męskie oraz dziecięce.HURTOWNIA

Rabaty dla stałych Klientów

Ceny do negocjacji powyżej 500 kg

Transport cała Polska

ZAPRASZAMY

501 639 101

Odzież używana bezpośrednio z Anglii najczęściej jest niesortowana - oznacza to, że w ramach jednej dostawy właściciel second handu otrzymuje towar wysokiej jakości, który może podlegać wycenie, ale także ubrania przeznaczone do sprzedaży na kilogramy oraz ewentualnie artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, książki, biżuterię czy nawet porcelanę.

Wiele sklepów uważa takie dostawy za optymalne, gdyż są tanie i pozwalają zaspokoić różnorodne potrzeby klientów. Z tej samej paczki można wyciągnąć zarówno całkiem nowe ubrania z metkami jak Cream i takie, które będzie można kupić za przysłowiowe grosze lub asortyment Bric a Brac: naczynia, dekoracje, pluszaki itp. Odzież sprzedawana na sztuki może być zdecydowanie droższa, ale z drugiej strony większość klientów przychodzi do second handu po „ciuchy na wagę”

Importer Odzieży Używanej z Anglii
Odzież Używana z Anglii

Importer Odzieży Używanej z Anglii

Importer odzieży używanej musi na bieżąco orientować się skąd najlepiej importować odzież, czyli gdzie można znaleźć pewne źródła skupu oraz jakie ubrania są najbardziej popularne. Jednocześnie ich zakup ma być opłacalny dla wszystkich – importera, second handu i klientów sklepu. Zdarza się często na przykład, że sklep jest zainteresowany tylko na określony import odzieży używanej sortowanej i profesjonalny importer odzieży używanej z Anglii dbający o swoich klientów zagwarantuje jego odpowiednią jakość jak również to, że towar nie będzie uszkodzony, podarty czy poplamiony. Istotne jest też to, aby zapewnił regularne dostawy – pozwoli to na systematyczne uzupełnianie asortymentu oraz na rozplanowanie akcji promocyjnych.

Czego jeszcze można oczekiwać od importera odzieży używanej?
Powinien mieć stały i nieprzerwany dostęp do ubrań spełniających aktualne wymagania klientów. Ważne by zagwarantował stałą cenę, fachowe doradztwo, miłą i rzetelną obsługę, a także był gotowy na realizację zamówień specjalnych. Z kolei gdy właściciel second handu chce rozszerzyć ofertę o ubrania pochodzące z końcówek serii, wówczas importer powinien być w stanie je sprowadzić. Koniecznie skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz doświadczonej w branży hurtowni oferującej bezpośredni import odzieży używanej z Anglii