ODZIEŻ UŻYWANA DZIECIĘCA Z ANGLII

Hurtownia odzieży używanej z Anglii na życzenie klientów dostarcza osobno pakowane ubrania dla dzieci, przywożone bezpośrednio z Anglii, a wśród osób zaglądających regularnie do second handów coraz większą grupę stanowią rodzice, których interesuje głównie używana odzież dziecięca z Anglii i dlatego każdy „ciucholand” powinien zaopatrzyć się w tego typu asortyment na czasie. Dziecięca odzież używana z Anglii cieszy się obecnie coraz większym powodzeniem w całej Polsce a najważniejszym tego powodem jest wzrost zaufania potencjalnych nabywców do jakości rzeczy oferowanych przez sklepy z noszonymi wcześniej ubraniami. Oczywiście na opinię konkretnego punktu wpływa przede wszystkim to, jaki towar proponuje odwiedzającym go osobom. Żeby był w bardzo dobrym stanie, trzeba znaleźć niezawodnego dostawcę. Najlepiej jeśli jest to import odzieży używanej dziecięcej, ponieważ własnie ubrania dla dzieci sprowadzane z zagranicy, a zwłaszcza z Anglii są najchętniej kupowane. Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie oraz sprawdzone kontakty, dzięki temu wiemy skąd dokładnie należy importować odzież, aby nie była zniszczona, uszkodzona, poplamiona. Zapraszamy do Kontaktu.

Używane Ubranka Dla Dzieci Z Anglii

Kolejny powód, dla którego rodzice decydują się na używane ubranka dla dzieci z Anglii to naturalnie niska cena. Ma ona znaczenie zarówno w przypadku śpioszków czy kaftaników dla niemowląt, które trzeba zmieniać kilka razy dziennie, jak i odzieży dla starszych dzieci, która w tradycyjnych sklepach kosztuje naprawdę sporo. Dotyczy to w szczególności ubrań będących aktualnie na topie. Na szczęście używana odzież dziecięca z Anglii, którą możemy zaproponować klientom, pochodzi między innymi z domów bogatych osób ubierających siebie i całą rodzinę w markowe oraz modne ubrania. Z drugiej strony zaopatrujemy second handy w towar, który sprzedają potem na wagę. Jest on wyjątkowo tani, więc można pozwolić sobie na zakup paru sztuk bluzek czy spodni i nie martwić się w ogóle, gdy ulegną zużyciu, trwałemu pobrudzeniu albo podarciu.

HURTOWNIA

Rabaty dla stałych Klientów

Ceny do negocjacji powyżej 500 kg

ZAPRASZAMY

501 639 101

Hurtownia Odzieży Używanej Dziecięcej z Anglii

Okazuje się, że rzeczy z odzysku mogą być bardziej przyjazne dla delikatnej skóry dziecka, niż te całkiem nowe. Z czego to wynika? Odpowiedź jest prosta – noszona odzież była przynajmniej kilkakrotnie prana i w związku z tym stała się przyjemnie miękka. Ponadto wybierając ubrania w „ciucholandzie” wiadomo, że już się nie skurczą, nie rozciągną, nie stracą nagle koloru.

Jest jeszcze jedna istotna kwestia, którą prawdopodobnie kieruje się część osób podążających co jakiś czas do second handu. Chodzi mianowicie o ochronę środowiska. Nam z pewnością temat ten nie jest obojętny i dlatego posiadamy przekonanie, że działanie pod szyldem hurtownia odzieży używanej dziecięcej z Anglii ma sens. Jeżeli prowadzisz lub planujesz założyć sklep, w którym będzie również opisany powyżej asortyment, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że zgłosisz nam zapotrzebowanie właśnie na ubrania dziecięce, a wkrótce otrzymasz pierwszą z wielu systematycznych i terminowych dostaw. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy otwarci na sugestie oraz propozycje naszych klientów, gdyż chcemy spełniać wszelkie ich oczekiwania!