NIESORT ANGLIA

Hurtownia odzieży używanej niesortowanej działa równocześnie jako bezpośredni importer odzieży używanej z Anglii. Aktualnie zaopatrujemy głównie SECOND HANDY i mniejsze hurtownie działające na obszarze całego województwa mazowieckiego, a nasza lokalizacja jest położona przy samej trasie wylotowej na obrzeżach miasta stołecznego Warszawa.

.

Dlaczego warto z nami współpracować? Mamy długoletnie doświadczenie w tej branży i od lat korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł nie tylko w Anglii, ale oferujemy również wysokiej jakości niesort z Szkocji, Irlandii i ze Szwecji, a przede wszystkim zawsze staramy się spełniać wymagania naszych klientów. Co tak zwanym „ciucholandom” powinna oferować profesjonalna hurtowania odzieży używanej? Ważne, aby była godna zaufania, zapewniała kompleksową obsługę, regularne dostawy, najlepszy towar, stałe ceny oraz wsparcie biznesowe. Teraz wyjaśnimy co to właściwie znaczy.

.

Niesort z Anglii

Niesort z Anglii oferuje wiele hurtowni i w związku z tym, żeby zapracować na solidną i dobrą opinię wśród klientów, trzeba wykazać się uczciwością i rzetelnością. Należy zadbać o to, żeby ubrania trafiały do nich bezpośrednio po zapakowaniu za granicą. Powinny być przekładane do pojemnych worków w punkcie skupu lub zaraz po zbiórce i przewożone do hurtowni, a następnie do sklepów-klientów. Dokładnie tak jest w przypadku proponowanego przez nas towaru. Specjalizujemy się w dostarczaniu następujących typów odzieży niesortowanej:

Door to Door - czyli oryginał - ubrania zbierane są spod drzwi domów, gdzie czekają w reklamówkach i od razu zostają przesypane do sporych worków jutowych, zaplombowane oraz zważone (jeden waży 10-15 kg)
Cash For Clothes - punkty skupu do których osoby przynoszą rzeczy w idealnym stanie, dostają za nie pieniądze, a potem ubrania układa się je w przezroczystych workach (jeden waży 10-15 kg)

Każdy sklep, który zdecyduje się na oferowany przez nas niesort może liczyć na dużą różnorodność, co oznacza, że ma szansę na zaspokojenie oczekiwań większości odwiedzających go osób. Ponadto część odzieży może być sprzedawana na kilogramy, a część wyceniona. Naturalnie to, by ściągane przez nas ubrania, zarówno damskie, męskie jak i dziecięce, były w doskonałym stanie, traktujemy jako priorytet. O ile w punktach skupu są one po prostu przeglądane przez pracowników, to jeśli chodzi o zbiórki, istotne są dostęp do odpowiednich informacji oraz praktyka, dzięki którym wiemy, gdzie należy organizować akcję Door to Door. Pośród zebranych rzeczy znajdują się między innymi markowe elementy garderoby, czasami nawet jeszcze z metkami odzież cream. Jednak oprócz ubrań z worków można wyciągnąć też biżuterię, zabawki, szkło, artykuły gospodarstwo domowego itp. – czyli artykuły Bric a Brac.

"Ciuchowy Świat" odpowiada na wszelkie potrzeby klientów i na życzenie możemy sprowadzać odzież używaną sortowaną na określone kategorie, a także ubrania pochodzące z końcówek kolekcji.HURTOWNIA

Rabaty dla stałych Klientów

Ceny do negocjacji powyżej 500 kg

ZAPRASZAMY

501 639 101

Hurtownia Odzieży Używanej NIESORTOWANEJ

Hurtownie odzieży używanej muszą być zawsze na bieżąco i orientować się skąd warto sprowadzać ubrania, a z drugiej na co jest aktualnie największe zapotrzebowanie i dlatego żeby dowiedzieć się jaką odzież chcą nosić osoby kupujące w second handach, najlepiej utrzymywać bliskie i stałe kontakty z klientami. Bardzo cenimy sobie te relacje, gdyż wpływają one pozytywnie na atmosferę współpracę jak również przynoszą obustronne korzyści. My możemy upewnić się co importować, aby trafić w gusta, a właściciele ciucholandów i hurtowni otrzymują od nas cenne porady, które są szczególnie przydatne wówczas, gdy ktoś właśnie otworzył nowy punkt. Dlatego jeżeli chcesz prowadzić swój pierwszy SECOND HAND lub ciucholand to nie musisz porównywać już propozycji wyświetlających się po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej zapytania "hurtownia odzieży używanej niesortowanej" i dotyczy to oczywiście sklepów, które planują zmienić dotychczasowego dostawcę. Zapraszamy serdecznie już teraz do kontaktu z naszą hurtownią.