HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ Z ANGLII

Hurtownia odzieży używanej z Anglii jest równolegle bezpośrednim importerem tego typu towaru, a to znacznie więcej niż tylko firma sprowadzające wysokiej jakości noszone ubrania z wybranych miejsc za granicą. Podejmując współpracę z naszą firmą oferującą import odzieży używanej z Anglii lub Szkocji, Irlandii, Szwecji właściciel sklepu ma zagwarantowaną uczciwość i wsparcie oraz kompleksową obsługę, regularne dostawy i korzystne ceny, dostosowujemy ofertę pod klienta najlepiej jak potrafimy. Niezwykle ważne jest to, żeby hurtownia uwzględniała i rozumiała jak najlepiej potrzeby klientów, Szmateksy, Ciucholandy, sklepy SECOND HAND jak również preferencje osób robiących w nich zakupy. Należy być elastycznym oraz otwartym na rozmaite pomysły, zmiany, wyzwania i "Ciuchowy Świat" zdaje sobie z tego sprawę, dlatego bez przerwy dostosowujemy naszą ofertę, która skierowana jest do klientów z całej Polski. Jednak pewne elementy pozostają niezmienne od samego początku naszej działalności.

Uważamy, że profesjonalna hurtownia odzieży używanej z Anglii powinna przestrzegać kilku zasad w celu zapewnienia jak najlepszego standardu współpracy z klientem. Po pierwsze sprowadzane przez nas ubrania pakowane są bezpośrednio po zbiórce lub w punktach skupu do dużych worków, które po napełnieniu ważą 10-16 kg i w takiej postaci docierają do naszej siedziby. Po drugie dokładamy wszelkich starań, by oferowany przez nas towar znajdował się w bardzo dobrym stanie i żeby do sklepów nie trafiały zniszczone, podarte czy poplamione części garderoby. Priorytetowa kwestia to różnorodność i "Ciuchowy Świat" proponuje jej kilka rodzajów:

Door To Door to rzeczy pochodzące ze zbiórek organizowanych głównie w dzielnicach zamieszkałych przez bogate osoby i polegających na zbieraniu siatek z odzieżą spod drzwi prywatnych domów oraz przesypywaniu ich zawartości do jutowych worków, które od razu są plombowane
Cash For Clothes czyli ubrania z punktów skupu, które są przeglądane wyłącznie przez pracowników, a potem starannie układane w przezroczystych workach
Sortowana w hurtowni za granicą lub w Polsce dokonywany jest podział na konkretne jej grupy
Końcówki Kolekcji


HURTOWNIA

Rabaty dla stałych Klientów

Ceny do negocjacji powyżej 500 kg

ZAPRASZAMY

501 639 101

Odzież Używana Cream

Prowadzimy hurt każdego z wymienionych wariantów, natomiast na stałe w naszej ofercie znajdują się niesortowane ubrania ze zbiórek i skupów. Dzielą się one na damskie, męskie oraz dziecięce, ale także na oryginał, Cream i Bric a Brac. Określenie „oryginał” dotyczy właściwe całości niesortowanej odzieży ze zbiórek. W przypadku towaru Door to Door w workach można znaleźć markowe ubrania, nierzadko jeszcze z metkami takie jak odzież Cream oraz artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, książki, biżuterię, porcelanę itp. czyli Bric a Brac. Towar zebrany z punktów skupu to porządna odzież, częściowo cream. Rzeczy w idealnym stanie sklep może wycenić, a pozostałe sprzedawać na wagę. W ten sposób zaspokoi wymagania większej ilości osób odwiedzających second hand. Jeśli zaopatruje się u nas, może handlować również czyściwem bawełnianym, które przydaje się przede wszystkim w zakładach pracy.

Cream odzież używana w rozmiarach od 36-48. Towar jest spakowany w worki o wadze 14kg. Ubrania są podzielone na asortyment wiosna / lato oraz zima. W tego typu towarze znajdziemy np.: bluzki, sukienki, spódnice, cienkie swetry oraz tuniki. Asortyment wyróżnia się bardzo wysoką jakością, w workach jest odzież praktycznie nie zniszczona, bądź nowa. W workach znajdziemy między innymi marki takich firm jak: NEXT, RIVER ISLAND, GAP, DOROTHY PERKINS, ATMOSPHERE, NEW LOOK, MEXX, ZARA, MONSOON, HOBBS, H&M, ESPRIT, SEGA, GEORGE, KUSHI, GLAMOUR.


Hurtownia Cream

Hurtownia odzieży używanej cream dba o utrzymanie dobrych kontaktów z właścicielami sprawdzonych oraz niezawodnych źródeł skupu w Anglii i w momencie kiedy w kraju pojawiają się nowe trendy modowe i sklepy zaczynają zgłaszać zapotrzebowaniem na nieco inny asortyment mamy już wypracowane odpowiednie relacje biznesowe. Tak jak początkowo sprowadzaliśmy odzież używaną z Niemiec, teraz importujemy ją z Anglii oraz Szkocja, Irlandia i Szwecja.

Bardzo cenimy sobie pozytywne stosunki i osobiste spotkania z naszymi klientami, które są zresztą korzystne dla obu stron. My zdobywamy wiedzę na temat bieżących oczekiwań co do „tanich ciuchów”, a sklepy pewność, że ściągniemy to, na czym im zależy. Działamy na ogólnopolskim rynku odzieży używanej, dlatego uwzględniamy informacje z różnych województw. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jako importer odzieży używanej z Anglii możemy dzisiaj dostarczać na rynek nie tylko dobry jakościowo towar, ale również fachowe doradztwo i porady dla właścicieli nowych sklepów oraz hurtowni.