CZYŚCIWO BAWEŁNIANE
Warszawa


Czyściwo bawełniane kolorowe z dobrej jakościowo odzieży używanej znajduje się również w naszej ofercie i jest sprzedawane hurtowo w workach o wadze 10 kg w których umieszczane są tylko i wyłącznie bawełniane rzeczy w dobrym stanie, bez żadnych odpadów. To kolorowe, pozbawione guzików, zamków czy naszywek ubrania, które nie zostały poddane procesowi cięcia. W związku z tym, że są zrobione z materiału, który jest chłonny oraz nie rysuje wycieranych powierzchni, wykorzystuje się je jako ścierki, czyściki, szmaty itp. Tego typu podręczne akcesoria niezbędne są w różnych zakładach pracy. Oferujemy dla firm z Warszawy i okolic bardzo praktyczne oraz niedrogie czyściwo bawełniane.

Czyściwo Warsztatowe używane jest również w małych, średnich i dużych zakładach produkcyjnych o rozmaitych profilach działalności. Jest potrzebne przede wszystkim do czyszczenia maszyn, narzędzi, powierzchni roboczych i posadzki. Oprócz wskazanych powyżej, usuwa także pył, opiłki oraz trociny, które powstają w procesach obróbczych. Smary, oleje, farby, rozpuszczalniki stosowane są również w wielu różnych branżach przemysłu, więc działające w nich firmy muszą stale zaopatrywać się w wysokiej jakości czyściwo.


CENA 3.50 netto/kg

Rabaty dla stałych Klientów


HURTOWNIA

501 639 101

ZAPRASZAMY

Regularne uzupełnianie zapasu szmat jest bardzo istotne w przypadku warsztatów samochodowych. Przywracanie pojazdom sprawności wiąże się ze stałym kontaktem mechaników z brudnymi częściami, smarami i olejami. Dlatego bez przerwy trzeba mieć pod ręką czyściwo szmaty, co pozwala na szybkie wytarcie dłoni czy podzespołów samochodowych, a także usunięcie rozlanego oleju lub wody. Poza tym bawełniana tkanina świetnie nadaje się do polerowania karoserii oraz przykrywania tapicerki, aby ochronić ją przed zabrudzeniem. Właściwie trudno wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie autoserwisu, który nie został wyposażony w czyściwo warsztatowe. Podobnie jest zresztą jeśli chodzi o zakłady blacharskie i lakiernicze czy myjnie samochodowe.

Czyściwo Bawełniane Kolorowe

Obecnie na rynku dostępnych jest sporo ofert na czyściwo bawełniane z różnorodnych materiałów, cięte, niecięte, w workach, rolkach itd. Natomiast zapewniamy, że nasza propozycja ma mnóstwo zalet, pośród których można wymienić: niską cenę, brak syntetycznych domieszek, delikatność przy jednoczesnym radzeniu sobie nawet z ciężkimi zabrudzeniami. Ważne jest też to, że czyściwo bawełniane nie wchodzi w reakcje chemiczne z wycieranymi substancjami. Na dodatek korzystanie z niego to optymalne rozwiązanie z punktu widzenia ochrony środowiska. Dlaczego? Po pierwsze oznacza ono ponowne zrobienie użytku z ubrań, które nie były już noszone przez nikogo. Ponadto szmaty z bawełny nie muszą być wyrzucane po jednym zastosowaniu, można je prać. W końcu sama tkanina jest naturalna, nie rwie się, nie zostawia włókien i nie pyli.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, które interesuje zakup czyściwa bawełnianego z odzyskanej odzieży używanej do skorzystania z naszej oferty. Dotyczy ona w szczególności miasta Warszawa w której mamy swoją siedzibę, oraz województwa mazowieckiego, natomiast hurtownia świadczy usługi na terenie całej Polski.